קו אופטימה

קו אופטימה לניהול פשוט, יעיל ורווחי יותר

ניהול ופיקוח מתמיד

קו מוצרי אופטימה מציע פיקוח ושליטה על כלל תהליכי העבודה במחלקות המלון השונות, תוך הפקת דוחות לדרג הניהולי. בעזרת הנתונים, הנהלת המלון תוכל להסיק מסקנות ולקבל החלטות מושכלות יותר על ניהול המלון. אופטימה – תוכנת PMS (ניהול נכסים) הינה תוכנה מובילה המכילה אפשרויות רבות ומודולים שונים.

הגדלת הרווחיות 

שיפור והתייעלות בתהליכי העבודה והקישוריות בין מחלקות המלון השונות, תאפשר למנהלים לשפר ולייעל את תהליכי העבודה בין המחלקות השונות ובכך להגדיל את הרווחיות. בנוסף, אופטימה מציעה חיבור למגוון ערוצי מכירה פופולאריים, המבטיח חשיפה מירבית למלון והגדלת הכנסות.

שיפור השירות לאורחים

בעזרת פתרונות קו אופטימה, ניתן לשפר את החוויה לאורחי המלון, תוך יצירת עבודה מהירה ויעילה יותר, שתעניק שירות מיטבי ללקוחות.

אופטימה – כל הפתרונות לניהול מחלקות המלון תחת ממשק מרכזי אחד

POS - ניהול נקודות מכירה

המערכת מציעה פתרון ניהולי מקיף, לשליטה ובקרה אחר כל נקודות המכירה במלון. בעזרת אופטימה, מנהלי המלון יכולים לקבל תמונת מצב עדכנית ולשלוט על מצב המכירות במסעדה, בבר, בבית הקפה ועוד.

ניהול ערוצי מכירה

אופטימה מאפשרת חיבור אוטומטי ומסונכרן לערוצי מכירה ישראליים ובינלאומיים ומרכזת את כל המידע, ההזמנות והפצת הזמינות והמחירונים, תחת ממשק אחד.

CRM - ניהול קשרי לקוחות

מטרתה העיקרית של אופטימה, תוכנת ניהול מלונות, הינה למקסם את ההכנסות הפוטנציאליות מלקוחות המלון. מערכת קשרי הלקוחות (CRM) מבטיחה מעקב יסודי אחר כל הפעילות המתנהלת מול לקוחות המלון, החל משיחת הטלפון הראשונית במרכז ההזמנות ועד לאחר ביצוע הצ'ק אאוט.

תוכנת אופטימה לניהול מלון

אופטימה הינה מערכת PMS – תוכנה לניהול מלונות ורשתות בתי מלון, המאפשרת לכם לנהל את המלון ביעילות ולמקסם רווחים. התוכנה תסייע לכם לשלוט במחירי החדרים, בניהול התשואה, בניהול היומן ולמעשה בכל אספקט של ניהול המלון.

ניהול מספר בתי מלון

בעזרת אופטימה ניתן לנהל מספר בתי מלון במקביל ולקבל מידע על מצב התפוסה של בתי המלון, נגישות לכל בתי המלון, ביצוע הזמנות וכל פעולה אחרת בכל המלונות ברשת במערכת אחת.

ניהול ספא

תוכנת אופטימה ספא מעניקה את כל הכלים הנדרשים לניהול ותפעול שוטף של הספא. המערכת משלבת את הניהול השוטף של הספא והמטפלים, לצד ניהול השירות למטופל וכל זאת תחת מערכת אחת. תוכנת אופטימה ספא מתחברת לתוכנת אופטימה לניהול המלון, אך היא גם פתרון מצוין לספא עצמאי ללא מלון.

מנוע הזמנות לאתר הבית

חברתנו מציעה לכם מנוע הזמנות מתקדם, המחובר ישירות לתוכנת אופטימה לניהול המלון ומסתנכרן עם לוח הזמנים, השיבוצים והמחירונים של חדרי המלון.

ניהול אירועים

מערכת אופטימה אירועים הינה מערכת לניהול אירועים וכנסים המתקיימים במלון, לצד פעילות המלון השוטפת. בעזרת התוכנה ניתן לנהל ולעקוב אחר כל מרכיבי האירוע ולחלק את המשימות השונות בין צוות העובדים.

תוכנה לצימרים, דירות Airbnb ומלונות קטנים

סלפי – תוכנה לניהול צימרים, דירות Airbnb ומלונות קטנים – היא פתרון מצוין לניהול יחידות אירוח קטנות יותר. בעזרת סלפי ניתן לשלוט ביומן ההזמנות, במחירונים, בניהול התשואה ובאספקטים נוספים של ניהול יחידת האירוח.

אינטגרציות למגוון חברות

תוכנת אופטימה תומכת באינטגרציה למגוון רחב של שותפים וחברות מתחום המלונאות. ניתן כיום להתממשק עם אופטימה לערוצי מכירה מובילים רבים, לאתרי השוואות מחירים, חברות לדיוורים וסקרים, מערכות BI, ממשקי תשלום וסליקה, מנעולים חכמים ועוד.

קדברה - אפליקציה לאורח

הזמינו את אורחי המלון להוריד את אפליקציית קדברה ושפרו את שביעות הרצון שלהם ואת הרווחיות שלכם. בעזרת קדברה תוכלו להציע לאורחים הטבות ייחודיות ישירות לטלפון החכם שלהם (שדרוג חדרים, טיפולים בספא, ארוחות במסעדה ועוד), יחד עם האפשרות לקבל מידע על המלון.

ניהול השירות לאורח

בכדי לטפל בבקשות ותלונות האורחים, אופטימה מרכזת את כלל הפניות על גבי מסך אחד, תוך אפשרות לניתוח נתונים מהיר, מעקב מלא ומענה בזמן אמת, לטובת שיפור השירות לאורחי המלון. תוכנת אוסקר לניהול השירות לאורח מתחברת ישירות למערכת אופטימה לניהול המלון.

רוצים להתקדם לניהול פשוט, יעיל ורווחי יותר?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אופטימה- תוכנת ניהול מלונות מתקדמת טכנולוגית

קו אופטימה


* שדות אלה נדרשים