קו אופטימה

קו אופטימה לניהול פשוט, יעיל ורווחי יותר

ניהול ופיקוח מתמיד

קו מוצרי אופטימה מציע פיקוח ושליטה על כלל תהליכי העבודה במחלקות המלון השונות, תוך הפקת דוחות לדרג הניהולי. בעזרת הנתונים, הנהלת המלון תוכל להסיק מסקנות ולקבל החלטות מושכלות יותר על ניהול המלון. אופטימה – תוכנת PMS (ניהול נכסים) הינה תוכנה מובילה המכילה אפשרויות רבות ומודולים שונים.

הגדלת הרווחיות 

שיפור והתייעלות בתהליכי העבודה והקישוריות בין מחלקות המלון השונות, תאפשר למנהלים לשפר ולייעל את תהליכי העבודה בין המחלקות השונות ובכך להגדיל את הרווחיות. בנוסף, אופטימה מציעה חיבור למגוון ערוצי מכירה פופולאריים, המבטיח חשיפה מירבית למלון והגדלת הכנסות.

שיפור השירות לאורחים

בעזרת פתרונות קו אופטימה, ניתן לשפר את החוויה לאורחי המלון, תוך יצירת עבודה מהירה ויעילה יותר, שתעניק שירות מיטבי ללקוחות.

אופטימה – כל הפתרונות לניהול מחלקות המלון תחת ממשק מרכזי אחד

ניהול השירות לאורח

בכדי לטפל בבקשות ותלונות האורחים, אופטימה מרכזת על כלל הפניות על גבי מסך אחד, תוך אפשרות לניתוח נתונים מהיר, מעקב מלא ומענה בזמן אמת, לטובת שיפור השירות לאורחי המלון.

ניהול ספא וטיפולים

תוכנת אופטימה ספא מעניקה את כל הכלים הנדרשים לניהול ותפעול שוטף של הספא. המערכת משלבת את הניהול השוטף של הספא והעובדים, לצד ניהול השירות למטופל וכל זאת תחת מערכת אחת.

ניהול נקודות מכירה

המערכת מציעה פתרון ניהולי מקיף, לשליטה ובקרה אחר כל נקודות המכירה במלון. בעזרת אופטימה, מנהלי המלון יכולים לקבל תמונת מצב עדכנית על מצב המכירות במסעדה, בבר, בבית הקפה ועוד.

ניהול קשרי לקוחות

מטרתה העיקרית של אופטימה, תוכנת ניהול מלונות, הינה למקסם את ההכנסות הפוטנציאליות מלקוחות המלון. מערכת קשרי הלקוחות מבטיחה מעקב יסודי אחר כל הפעילות המתנהלת מול לקוחות המלון, החל משיחת הטלפון הראשונית במרכז ההזמנות ועד לאחר ביצוע הצ’ק אאוט.

ניהול מספר בתי מלון

בעזרת אופטימה ניתן לנהל מספר בתי מלון במקביל ולקבל מידע על מצב התפוסה של בתי המלון, נגישות לכל בתי המלון, ביצוע הזמנות וכל פעולה אחרת בכל המלונות במערכת אחת.

ניהול ערוצי מכירה

המערכת מאפשרת חיבור אוטומטי ומסונכרן לערוצי מכירה ישראליים ובינלאומיים ומרכזת את כל המידע וההזמנות, תחת ממשק אחד.

ניהול אירועים וכנסים

אופטימה מספקת פתרון ייחודי לניהול אירועים וחדרים במערכת אחת, תוך התאמת נושא כנסים וקונגרסים לפי הצרכים המיוחדים של בתי המלון בישראל.

ניהול הזמנות

חיבור ההזמנות מאתר הבית, ערוצי מכירה בינלאומיים וסוכנים בישראל ובעולם. צפו בכל ההזמנות תחת מנוע הזמנות אחד, המאפשר ללקוחות אופטימה לנהל את ההזמנות במלון ביעילות ובקלות.

רוצים להתקדם לניהול פשוט, יעיל ורווחי יותר?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אופטימה- תוכנת ניהול מלונות מתקדמת טכנולוגית

קו אופטימה


* שדות אלה נדרשים