קדברה - אפליקציה לאורח

שפרו את השירות והגדילו הכנסות בעזרת קדברה

הכירו את אפליקציית קדברה – אפליקציה לאורח מבית סילברבייט.

הזמינו את אורחי המלון להוריד את אפליקציית קדברה ושפרו את שביעות הרצון שלהם ואת הרווחיות שלכם. בעזרת קדברה תוכלו להציע לאורחים הטבות ייחודיות ישירות לטלפון החכם שלהם (שדרוג חדרים, טיפולים בספא, ארוחות במסעדה ועוד), יחד עם האפשרות לקבל מידע על המלון.

קדברה מאפשרת לאורחי המלון שליטה על ההזמנות שלהם, לראות את חשבון האורח שלהם בכל רגע נתון ובסופו של דבר גם לשלם אותו בתהליך צ'ק אאוט עצמאי. השליטה של האורחים תסייע לכם לפנות כוח אדם לניהול המלון ולייעל תהליכי עבודה.

חיבור של קדברה לתוכנת האופטימה שלכם יאפשר לכם לצפות בבקשות מיוחדות מהאורחים ולהיערך אליהן עוד טרם הגעתם למלון. בקשו מהאורחים לדרג את המלון ולהציע הצעות לשיפור דרך האפליקציה וכך תוכלו לטפל בליקויים, לשפר את השירות ולמנוע ביקורות שליליות בפומבי.

קדברה – אפליקציה לאורחי המלון

שירות מצוין לאורח

אורחי המלון שלכם ייהנו משירות מצוין עם השימוש בקדברה. דרך האפליקציה ניתן ליצור קשר עם הקבלה, לעדכן בהעדפות או בקשות מיוחדות ולקבל שירות טוב יותר מהמלון עוד טרם הגעת האורח.

הגדלת מכירות והצעות מיוחדות

כל אורח שיגיע להתארח אצלכם במלון ויוריד את האפליקציה, יקבל מכם הצעות ייחודיות שיגדילו לכם את הרווחיות. הציעו לאורח שדרוג חדר, טיפולים בספא, ארוחות במסעדה ועוד.

ייעול תהליכי עבודה

קדברה תאפשר לאורחי המלון שלכם לבצע פעולות שונות ישירות מהאפליקציה, כמו צ'ק אאוט, עדכון שעת הגעה, קבלת מידע על המלון ועוד. שירות עצמי של אורחי המלון יאפשר לכם לייעל תהליכי עבודה ולחסוך זמן לעובדים.

חיבור לתוכנת האופטימה

האפליקציה מתחברת לתוכנת האופטימה שלכם ופעולות שונות בה יופיעו לכם אוטומטית על גבי תוכנת ניהול המלון. בעזרת החיבור הישיר תוכלו לנטר את פעולות האורחים ולשפר את ההצעות הניתנות להם בעתיד.

קבלת משוב מהאורחים

הזמינו את אורחי המלון לדרג את השירות שלכם ולהציע הצעות. זיהוי מהיר של בעיות שצפות מהאורחים יכול לסייע לכם לטפל בהן באופן מהיר ולמנוע ביקורת שלילית בעתיד.

תהליך תשלום פשוט וקל

לאורח ישנה תמונה מלאה על החשבון שלו והוא יכול לסיים את התשלום באשראי, ישירות מהאפליקציה. אורח שיבחר לעשות זאת יחסוך זמן לצוות הקבלה ולמעשה יוכל לעשות צ'ק אאוט עצמאי לחלוטין.

רוצים להתקדם לניהול פשוט, יעיל ורווחי יותר?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קדברה - אפליקציה לאורח


* שדות אלה נדרשים