null
null

null
null

null
null

null
null

null
null

מתחברים לערוצים מובילים ומרוויחים יותר

בעזרת חיבור ערוצי מכירה בינלאומיים למערכת האופטימה שלכם, תוכלו לסנכרן את היצע החדרים שלכם לערוצים ולהגדיל את החשיפה של הנכס. הערוצים השונים יסייעו לכם להפיץ ולהכניס עוד הזמנות למערכת, שם תוכלו לצפות בהזמנות השונות על גבי מסך אחד.

הסנכרון עם ערוצי המכירה מאפשר לכם גמישות בקביעת תעריפים ומגבלות, ישירות מתוך מערכת האופטימה שלכם. העבודה מול הערוצים נוחה, מהירה ואוטומטית ומסייעת לכם לחסוך זמן וכסף. בעזרת החיבור לערוצי המכירה, תוכלו ללמוד ולהסיק מסקנות מושכלות יותר על תהליכי העבודה וההזמנה אצלכם בנכס ולנתח את חלוקת ההזמנות בין הערוצים השונים.

כל הערוצים במקום אחד

חשיפה מירבית

הגיעו ללקוחות פוטנציאליים רבים יותר, עם חיבור לערוצי מכירה פופולאריים, המשמשים מיליוני אורחים בכל העולם. הנוכחות שלכם בערוצי המכירה חשובה לכם ותאפשר לכם עוד ועוד אפשרויות חשיפה.

סנכרון מלא בין הערוצים

לא עוד מצבים לא נעימים מול אורחים! עם חיבור ערוצי מכירה לאופטימה, לא תגיעו למצב של הזמנות כפולות ואובר-בוקינג. כל ערוצי המכירה יסתנכרנו בעזרת אופטימה וזמינות החדרים תוצג לכולם באופן שווה.

תפעול נוח ממערכת אחת

חיבור ערוצי מכירה מגוונים ופופולאריים לאופטימה שלכם, תאפשר לכם שליטה תחת מסך אחד, על כל הערוצים יחד. ניתן לשנות מחירונים, לקבוע הגבלות ולנהל את ערוצי המכירה בצורה חכמה ויעילה יותר.

מקסום רווחים

עם אופטימה תוכלו להרוויח יותר מהנכס שלכם. חברו את אופטימה לערוצי מכירה נבחרים והגדילו את החשיפה ליותר לקוחות פוטנציאליים. בנוסף, בעזרת ניהול הערוצים ממסך האופטימה שלכם, תוכלו לשלוט במחירונים ולהרוויח יותר על כל חדר.

ניתוח נתונים

בעזרת חיבור ערוצי מכירה לאופטימה שלכם, תוכלו לנתח בקלות את חלוקת ההזמנות בין הערוצים השונים ולקבל תמונת מצב מדויקת על ההזמנות הנכנסות למערכת.

אינטגרציה למגוון ממשקים

אופטימה מתממשקת למגוון רחב של ערוצים, אתרי השוואות מחירים וספקים רבים ושונים בעולם המלונאות והטכנולוגיה.

רוצים להתקדם לניהול פשוט, יעיל ורווחי יותר?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אופטימה- תוכנת ניהול מלונות מתקדמת טכנולוגית

ערוצי מכירה


* שדות אלה נדרשים