ניהול ספא

אופטימה ספא – תוכנה מקיפה לניהול הספא שלכם

אופטימה ספא היא תוכנה לניהול ספא מהשורה הראשונה, אשר פותחה תוך הקשבה לצרכי הלקוחות והתאמת הפתרון לדרישות העסק. מערכת אופטימה ספא פועלת ביעילות מירבית, המאפשרת לכם לקבל החלטות טובות ונכונות, על סמך נתונים בזמן אמת. תוכנת ניהול ספא מסייעת לנהל גם את הלקוחות וההזמנות ומהצד השני גם את המטפלים.

כל הכלים לניהול ולתפעול שוטף של הספא שלכם בתוכנה אחת, החל מבניית מאגר לקוחות, רישום ומעקב אחר טיפולים, סידורי עבודה למטפלים ועוד. בעזרת דוחות המערכת, ניהול ספא מעולם לא היה יעיל יותר, כאשר הדרג הניהולי יכול לקבל את כל התשובות הדרושות לביקורת תפעולית וכספית של הספא.

תוכנת אופטימה ספא הינה תוסף של תוכנת אופטימה לניהול מלון ומאפשרת חיבור פשוט ומהיר בין הספא למלון.

אופטימה ספא – פתרון מקצועי ומקיף לניהול ספא והזמנות

חיבור לתוכנת ניהול המלון

אחד היתרונות הגדולים של אופטימה ספא, הינו החיבור למערכת אופטימה לניהול מלון. חיבור זה מאפשר למנהלי המלון לקבל תמונת מצב על הספא, באותה תוכנה של ניהול המלון על שלל מחלקותיו, לבחון הכנסות, שיטות עבודה ועוד. בנוסף, ניתן לראות את פעילות אורחי המלון בספא באותו הממשק של ניהול המלון השוטף.

ניהול השירות ללקוח

התוכנה מנהלת מידע ומעקב אחר לקוחות, הכולל נתונים אישיים ודמוגרפיים, היסטוריית טיפולים ורכישות, מגבלות רפואיות ובקשות מיוחדות של המטופלים. כל המידע זמין ונגיש בזמן אמת ומאפשר לעובדי הספא להתאים טיפולים ושיבוצים למטופלים ולנהל את הספא בצורה יעילה ומהירה יותר.

ניהול התפעול השוטף של הספא

אופטימה ספא פותחה תוך מחשבה לשפר את השיבוצים והניהול השוטף של הספא, בהתאם לצרכים עדכניים. הגישה החדשנית של חברת סילברבייט,מעניקה את מלוא הכלים לשיפור ולייעול הספא, תוך מתן שירות איכותי לאורחים ולמטופלים.

מודול מנויים לספא

שמרו על הלקוחות שלכם קרובים עם מודול המנויים של אופטימה ספא. מודול מנויים יאפשר לכם לבנות תכניות מנויים לאורחים ולהגדיר לכל אחד מהם פרופיל מדויק הכולל כמות טיפולים, סוגי טיפולים, הרכב המטופלים ועוד.

ניהול המטפלים והטיפולים

התוכנה מטפלת ביעילות בכל הקשרים בין מטפל, מטופל, טיפול, זמן ומקום הטיפול. המערכת מאפשרת לשבץ מספר הזמנות למספר אורחים בהתאמה למטפלים ולחדרים, תוך התחשבות מירבית בהעדפות האורח. אופטימה ספא מנהלת בחוכמה את נושא המטפלים בספא, החל משיבוצים וסידורי עבודה ועד משכורות ועמלות.

מערך דוחות ובקרה

ניהול ספא חכם, כמו כל עסק, מצריך מידע מדויק ומהיר לגבי אספקטים שונים. לאופטימה ספא האפשרות להוציא דוחות מגוונים, בכדי לייעל את תהליכי העבודה, את תהליכי התשלום ואת סידורי העבודה ושיבוצי הטיפולים.

רוצים להתקדם לניהול פשוט, יעיל ורווחי יותר?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אופטימה ספא – פתרון מלא לניהול ספא אצלכם במלון

ניהול ספא


* שדות אלה נדרשים