כל נקודות המכירה במלון תחת ממשק האופטימה שלכם

ניהול המלון שלכם מעולם לא היה פשוט יותר בעזרת מערכת אופטימה POS, המאפשרת לכם לנהל את נקודות המכירה במלון. בעזרת מערכת ניהול נקודות המכירה, תוכלו לעקוב ולנהל את מסעדת המלון, דוכן המזון בבריכה, הקפיטריה, הבר ועוד וכל זאת תחת ממשק אחד של תוכנת האופטימה שלכם.

אופטימה POS תחבר את כל נקודות המכירה במלון תחת ממשק אחד ותעניק לכם פתרון מלא לניהול קופות רושמות, הדפסת פקודות עבודה, ניהול המחירים ועוד. מכיוון שאופטימה POS עובדת ישירות מול ממשק האופטימה שלכם, מתאפשר סנכרון נתונים מלא מנקודת המכירה לחשבונות האורחים במלון.

בעזרת חיבור אופטימה POS לאופטימה שלכם, תוכלו לנטר ולנתח את התנהגות האורחים ואת רווחיות נקודות המכירה השונות ביחס לאחרות. בעזרת הנתונים הללו תוכלו לשפר את תהליכי העבודה במלון ולמקסם רווחים.

מאגר המידע המשותף למלון ולנקודות המכירה מאפשר היכרות טובה יותר עם רצונותיו והעדפותיו של האורח ותאפשר לכם לתת לו שירות טוב ויעיל יותר.

חברו את תוכנת האופטימה שלכם לאופטימה POS

בקרת קופאים ומלצרים

בקרה וניהול של משמרות, מכירות לכל קופאי ומלצר, תכולות קופה ומאזן, הדפסת בונים למטבח ועוד. מערכת הניהול מבטיחה לכם שליטה מלאה ונתונים על כל הנעשה בכל נקודת מכירה.

ניהול שולחנות

ניהול שולחנות המסעדה דרך מערכת האופטימה POS, כולל העברה בין שולחנות, פיצול שולחן ועוד. בעזרת תוכנת ניהול נקודות המכירה ניתן גם לנהל נקודות מכירה ללא שולחנות כמו קפיטריית הבריכה.

חיבור נקודות המכירה למלון

חיבור כל נקודות המכירה לתוכנת האופטימה שלכם, המנהלת את המלון, מאפשרת מעקב אחרי פעולות האורחים ומסד נתונים משותף לכל נקודות המכירה והמלון עצמו.

הגדלת הרווחיות

בעזרת ניהול נקודות המכירה תחת ממשק המלון, ניתן להרוויח יותר על ידי רישום החשבון על חדרו של האורח וגם לייעל תהליכים שייחסכו לכם כסף.

ניהול ובקרה מלאים על נקודות המכירה

ריכוז המידע מכלל נקודות המכירה תחת תכנת האופטימה שלכם, מאפשר לכם לקבל תמונת מצב מלאה ועדכנית על כלל נקודות המכירה, לשפר תהליכים ולהסיק מסקנות עסקיות חכמות יותר.

עבודה קלה ואינטואיטיבית

חיבור למערכת POS Anywhere המאפשרת גישה ושליטה ממכשירים ניידים רבים, כגון טאבלטים וטלפונים ניידים חכמים. מערכת ההזמנות והניהול פשוטה וקלה לתפעול ומאפשרת שליטה ותפעול של נקודות המכירה בקלות.

רוצים להתקדם לניהול פשוט, יעיל ורווחי יותר?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אופטימה POS – פתרון מלא לניהול נקודות מכירה במלון

נקודות מכירה


* שדות אלה נדרשים