ניהול אירועים

נהלו אירועים וכנסים במלון שלכם בעזרת אופטימה

ניהול אירועים וכנסים זו משימה מורכבת ועל אחת כמה וכמה כאשר יש צורך לנהל מלון ולהעניק שירות לאורחים במקביל. בדיוק לשם כך פיתחה חברתנו את מערכת אופטימה לניהול אירועים, תוסף לתוכנת אופטימה לניהול המלון, המאפשרת לכם ניהול אירועים וכנסים לצד ניהול המלון.

המערכת מספקת פתרון ייחודי לניהול אירועים וחדרי מלון במערכת אחת, תוך התאמת נושא כנסים ואירועים על פי הצרכים היחודיים של בתי המלון בישראל.

ניהול האירועים תחת ממשק האופטימה טומן בחובו יתרונות רבים כמו שילוב חדרי מלון ואולמות אירועים תחת הזמנה אחת, ניהול חשבון אחד לכל מרכיבי האירוע והאירוח, סנכרון פעילות המלון יחד עם האירוע כך שהאירוע לא יפריע לעבודה השוטפת של המלון והתאמה אישית לכל סוג אירוע במלון.

נהלו אירועים וכנסים אצלכם במלון בעזרת אופטימה

ניהול כל מרכיבי האירוע

לאירועים וכנסים ישנם מרכיבים רבים ובעזרת תוסף אופטימה לאירועים ניתן לנהל את כולם תחת מערכת אחת. מפיקי האירוע יכולים לעקוב אחר כל המרכיבים ולנהל את האירוע בצורה חכמה ויעילה.

סנכרון אירועים לפעילות המלון

שמרו על התנהלותו השוטפת של המלון ומתן שירות מצוין לאורחים, גם במהלך הכנסים והאירועים. החיבור למערכת אופטימה תאפשר לכם לקבל תמונת מצב על התנהלות המלון לצד האירוע, למשל בניהול העומסים בחדר האוכל או שריון חדרים לבאי האירוע.

ריכוז התשלומים בתוכנה אחת

ניהול אירועים וכנסים תחת חשבון אחד, המחובר למערכת אופטימה ומכיל את כל מרכיבי האירוע. בין אם מדובר בחדרים, אולמות כינוס, ארוחות, עזרים ועוד, כל ההתנהלות החשבונאית מתבצעת תחת חשבון אחד בנוחות וביעילות.

טפסי מעקב לצוות המלון

ניהול אירועים מעולם לא היה פשוט יותר, כאשר צוות המלון יכול לבצע מעקב אחר המשימות במחלקות המלון השונות, בכדי להעניק ללקוחותיכם את השירות הטוב ביותר לאירוע מושלם.

התאמה לסוגי אירועים שונים

תוכנת האופטימה מותאמת לאירועים שונים, בין אם זה כנסים עסקיים גדולים, אירועים משפחתיים מצומצמים ועוד. לכל אירוע ניתן לבצע התאמות כמו סוגי החדרים לאירוע, סידור האולמות, תכנון התפריט ועוד.

פיתוח ייחודי למלונות

בפיתוח המערכת לניהול אירועים שותפו מנהלי בתי מלון ומנהלי אירועים בבתי מלון, אשר ביצעו מחקר מעמיק על מנת ליצור תוכנה ברמה גבוהה, המתאימה לצרכים הייחודים של בית המלון, צרכים אשר לא בהכרח זהים לאלו של אולמות אירועים.

רוצים להתקדם לניהול פשוט, יעיל ורווחי יותר?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אופטימה אירועים – פתרון מלא לניהול אירועים וכנסים במלון

ניהול אירועים


* שדות אלה נדרשים