מסיבת הגג של סילברבייט

בחודש יולי 2019, כמיטב המסורת ערכנו את כנס הלקוחות השנתי שלנו. הפעם החלטנו לצאת מהקופסה, ולהפוך את הכנס הרשמי למפגש טכנולוגי חדשני, ברוח צעירה וכיפית, במסיבת גג, על גג מלון בראון לייט האוס. את הכנס פתחה עינב פלג כהן, המנכל"ית, ומיד לאחריה עלתה שיר מוסקונה, יו"ר הדירקטוריון. בדבריה שיר הציגה והמחישה לאן מועדות פנינו ומה עומד מאחורי אסטרטגיית הפעולה שלנו: "סילברבייט תמשיך להיות בחזית הטכנולוגית במתן פתרון ניהולי טכנולוגי לכל המגוון הרחב של האירוח, החל מצימר וכלה ברשת בתי מלון בינלאומית. סילברבייט תמשיך למקצע ולשפר את השירות שהיא מעניקה לכל לקוחותיה וזאת תודות למינויים חדשים בחברה הנועדו לשדרג עוד יותר את השירות הניתן ללקוחותינו"

עינב פלג כהן מנכלית סילברבייט ושיר מוסקונה יו"ר דרקטוריון

עינב פלג כהן מנכלית סילברבייט ושיר מוסקונה יו"ר דרקטוריון

 

עינב פלג כהן מנכלית סילברבייט נושאת דברים, ושיר מוסקונה יו"ר דרקטוריון

עינב פלג כהן מנכלית סילברבייט נושאת דברים, ושיר מוסקונה יו"ר דרקטוריון


שיר מוסקונה יו"ר דרקטוריון חושפת את הדירוג של סילברבייט CHANNEL MAMAGER ב BOOKING.COM

שיר מוסקונה יו"ר דרקטוריון חושפת את הדירוג של סילברבייט CHANNEL MAMAGER ב BOOKING.COM

 

גיא זמיר מנהל מוקד השירות והתמיכה בסילברבייט

גיא זמיר מנהל מוקד השירות והתמיכה בסילברבייט

 

מאיה ברסקי מחלקת שיווק ו Customer Success

מאיה ברסקי מחלקת שיווק ו Customer Success

 

לאחר דברי הפתיחה והצגת החזון הציגו מיטב השותפים שלנו במסגרת ה MARKET PLACE החדש של סילברבייט את המוצרים המשלימים שלהם למערכות ה PMS בסגנון TED TALKS

בסילברבייט יודעים לעשות הכי טוב PMS ועל כן, אנחנו מציעים את הבמה למומחים ביתר התחומים: חברות ניהול מזון משקאות, חברות אפיון וניתוח נתונים BI , חברות סליקה ומכשירי EMV, פתרונות של מנעולים חכמים ועוד ועוד, על מנת להעניק ללקוחותינו את חבילת המוצרים הטכנולוגית והמתקדמת ביותר! סילברבייט פועלת מתוך חשיבה לתרום ולהעלות את הרווחיות ואת חווית האירוח של המלונות, הצימרים, בעלי הדירות וכו'.. כל פרטנר הציג את יכולות המוצר שלו ב 7 דקות של TED TALK מהיר ומרהיב:

 

Nadav Solomon-COO & Founder Tabit dine smart-
נדב פתח בהרצאה מרתקת ומעניינת באשר למגמות מזון ומשקאות בדור המלנייארס, לאחר מכן הציג את החזון העומד מאחורי חברת TABIT לניהול חכם, טכנולוגי ומתקדם של מזון ומשקאות בבתי מלון, בדירות ובכל מקום הארחה שהוא. "תארו לכם עולם בו תייר הישן במלון בירושלים, יוכל לרבוץ בחוף הים בתל אביב, להזמין משקה, ולחייב את חדרו שבמלון בירושלים. לשם העולם הולך"

נדב סולומון מנהל תפעול ומייסד TABIT

נדב סולומון מנהל תפעול ומייסד TABIT

Adi Mimran- CEO Adios Smart Lock-
ההרצאה הבאה הגיעה אלינו מעולם המפתחות בבתי מלון ודירות נופש. הסצנריו של אובדן מפתחות, תקלות בכרטיסי מפתחות למינהם וכד' ידועות לכל מלונאי. כיום לעולם המפתחות הצטרפו גם הדירות המופעלות כמתחמי אירוח לתקופות קצרות, וגם צימרים ואכסניות ומלונות קפסולה. כל מי שעוסק היום באירוח, עולם המפתחות מהווה חלק מרכזי מתפעול העסק, ומהווה גורם מכריע בשביעות רצון האורחים. מרווח התקלות עלול להיות רחב ולצורך זה ADIOS מגיעים לתת פתרון חכם. בקצרה על השותפות עם ADIOS, בהתממשקות למערכות אופטימה, כל הזמנת אורח תקבל קוד לפתיחת דלת- הקוד יהיה תקף לתאריכי השהייה בלבד,

חד פעמי וללא צורך בהשארת מפתח פיזי במקומות מסתור למינהם.

עדי מימרן מנכל ADIOS

עדי מימרן מנכל ADIOS

Omri Toledano- Co Founder & Business development manager- Simplebooking-
הנושא החם ביותר היום בענף האירוח הוא: כיצד להגדיל את כמות ההזמנות הישירות, כיצד לתת פייט שיהיה אפשרי אל מול ענקיות התיירות (OTA) כמו BOOKING.COM וExpedia, וכיצד להקטין בהוצאות העמלות לערוצים? אחת הדרכים המוכחות והיעילות ביותר היא תחזוק אתר-בית לא פחות ממדהים, שיכלול אפשרויות מתקדמות לביצוע הזמנות, קבלת אישורי הזמנה בעת ביצוע ההזמנה והתקשרות קלה של האורח עם המלון למקרה של בירורים ושאלות ועוד ועוד. חברת SIMPLEBOOKING מציעים ללקוחתנו אפשרות להתחבר למנועי ההזמנות באינטגרציה מלאה למערכות האופטימה.

עומרי טולדנו מייסד ומנהל פיתוח עסקי Simple booking

עומרי טולדנו מייסד ומנהל פיתוח עסקי Simple booking

 

Amir Fishman –- Scanovate-
אם בטכנולוגיות חדשות עסקינן, אז איך אפשר ללא שותפות עם חברת זיהוי ביומטרי חכם אשר יסייע בזיהוי הלקוחות שלכם, ללא צורך בקבלת תעודת זהות לאימות זהות הלקוח. אמיר: SCANOVATE" הופכים את חווית הזיהוי הפיזי לחווית זיהוי דיגיטלית וקליקאבילית ביותר." הזיהוי מתבצע על ידי סריקת תעודת הזהות והוצאת פרטי האורח ושיוכם לשדות הנדרשים, לאחר מכן התעודה משויכת לצילום פני האורח, כמובן תוך כדי הקפדה על פרטיות מלאה. בפעמים הבאות האורח הזה כבר יזוהה באמצעות מערכות SCANOVATE ויזוהה במערכות הPMS של אופטימה במלונות, בדירות ובכל מתחם אירוח בו אופטימה מופעלת.

Amir Fishman –- Scanovate

Amir Fishman –- Scanovate

David Shankar- Bytes2Story-
לקינוח, השותף הנוסף שהציג הרצאת TED הוא דודי שנקר, מbytes2story אשר לוקחת את כל הדטה הקיים, מבצעת ניתוח אנליטי על כלל מקורות המידע של המלון באמצעות כלי עיבוד מידע מתקדמים, ומסיקה מסקנות אופרטיביות (ניהול מלאי, רווחיות, פוטנציאלי מכירה ועוד), על מנת להציע כלי חיזוי מבוססי Big Data. דודי: "מי שמתבסס על תחושות בטן באשר לכל תחום עיסוקיו בארגון, ולפי זה בונה אסטרטגיה ופועל, דינו לא לשרוד את העולם החדש מבחינה עסקית". אופטימה מהווה מקור מידע נוסף עבור המלון, ממנו bytes2story יכולים לבצע ניתוח והסקת מסקנות ברמת ה BI ולספק שירותים אלו ללקוחותינו.

David Shankar- Bytes2Story

David Shankar- Bytes2Story

 

 

בסיום ההרצאות, מסיבת הגג שלנו נפתחה לקהל הרחב, כל מציג בכנס הקים דוכן למידע נוסף, הלקוחות יכלו להגיע לדוכנים ולהתרשם יותר מהפתרונות המוצעים.
מסיבת הגג זרמה ככה שבין קוקטייל לקוקטייל, ובין נשנוש לנשנוש נוצרו הזדמנויות למפגש, קשרים ושיחות חולין בין מיטב אנשי תעשיית האירוח בישראל, ומובילי דעה מהתחום.

 

 

לאלבום המסיבה המלא בקרו בדף הפייסבוק שלנו

 

 

 

קרדיטים לצלם האירוע: רן בירן

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment