מנוע הזמנות

הגדילו הכנסות בעזרת מנוע הזמנות מוטמע באתר המלון

השקעה באתר הבית והצגת המלון שלכם בצורה נהדרת זהו כלי חיוני להפיכת לקוח פוטנציאלי לאורח שביצע הזמנת חדרים. הדרך הטובה ביותר לייצר הזמנה מיידית, היא הטמעת מנוע הזמנות, ישירות באתר הבית שלכם, לטובת שריון חדרים במלון. חברתנו מציעה לכם מנוע הזמנות מתקדם, המחובר ישירות לתוכנת האופטימה שלכם ומסתנכרן עם לוח הזמנים והשיבוצים של חדרי המלון.

מנוע ההזמנות המתקדם שלנו יאפשר לכם שליטה מוחלטת במחירונים ובמבצעים למלונכם, ישירות מתוכנת האופטימה שלכם, תוך מתן חווית משתמש טובה ללקוחותיכם. הטמעת מנוע ההזמנות באתר הבית של המלון היא פשוטה ולא מצריכה מכם פתרונות טכניים מסובכים.

ממשק ההזמנות אינטואיטיבי ונוח למשתמש, כאשר ניתן לבחור הרכב אורחים משתנה, מספר חדרים מרובה וכמובן תאריכים אפשריים וזמינות על פי היצע המלון.

הזמנות חדרים ישירות מאתר הבית של המלון

מנוע רספונסיבי ועצמאי

הטמעת מנוע ההזמנות באתר הבית היא פשוטה ולא דורשת פתרונות טכניים מסובכים. לאחר בחירת התאריכים הרצויים והרכב החדרים, מועבר הלקוח לדף חדש וחיצוני לאתר. המנוע מותאם לרזולוציות שונות ולמכשירים מגוונים (מחשבים ניידים, טאבלטים, סמארטפונים וכו').

הגדרת מחירונים ומבצעים

מנוע ההזמנות תומך ביצירת מבצעים לתאריכים מוגדרים ולחדרים מסוימים. המערכת תוכל למתג את המבצע כרצונכם, להראות את שיעור ההנחה ואת התוקף. מודול המבצעים מחובר ישירות למערכת האופטימה של המלון ומסונכרן עם המבצעים והתאריכים שהוגדרו בתוכנה.

חיבור מלא לאופטימה

כמו כל מוצרי קו אופטימה, גם מנוע ההזמנות שלנו מחובר ישירות לתוכנת האופטימה שלכם. מנוע ההזמנות מציג את המחירונים שנקבעו על ידכם באופטימה וכמובן מציג את זמינות החדרים על פי ההגדרות בתוכנה.

חווית משתמש נוחה

מנוע ההזמנות הוא בעל ממשק נוח ואינטואיטיבי ומאפשר בחירת מספר חדרים בהזמנה אחת, קביעת הרכב האורחים (מבוגרים/הורים/תינוקות), הסבר וניהול דמי ביטול ומידע על החדר שהוזמן.

אישורי הזמנה מעוצבים

לאחר סיום ביצוע ההזמנה, האורחים יכולים לקבל מייל אישור בעיצוב לבחירתכם. כמו כל מנוע ההזמנות, המותאם לעיצוב של אתר הבית שלכם, גם אישור ההזמנה יעשה בעיצוב דומה וקו אחיד.

ממשק נוח לסוכני מכירות

שיתוף פעולה עם סוכני מכירות מעולם לא היה נוח יותר. לכל סוכן ניתן לתת קוד סוכן ובעזרתו הוא יכנס ויבצע הזמנות דרך אתר הבית, על פי תעריף מיוחד שנקבע מולו מראש. תהליך פשוט כדוגמת זה יכול להגדיל את נפח ההזמנות והשימוש של סוכני המכירות.

רוצים להתקדם לניהול פשוט, יעיל ורווחי יותר?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אופטימה- תוכנת ניהול מלונות מתקדמת טכנולוגית

מנוע הזמנות


* שדות אלה נדרשים