null

אנו רוצים להודות לכם על הטמעה מושלמת של מערכת האופטימה בכל מלונות רשת אורכידאה. סילברבייט עשתה עבודה מקצועית, שירותית, עניינית ויעילה. אנו מרוצים מאוד מהמערכת, אבל יותר מכל אנחנו מרוצים מכם! בזכותכם, המערכת מתפקדת וכל זה לא היה קורה ללא היכולת המקצועית שלכם להעמיד אותה על הרגליים ואף יותר מכך. תודה מקרב לב.

רן בלבוס, רשת מלונות אורכידאה
null

לאחר שהשקנו את האתר החדש של 'מלונות חוף גיא', אנו שמחים להביע מילות הערכה ותודה מכל הלב. העבודה על ההתאמה של המערכת החדשה, יחד עם הרצון לתת מענה מקצועי ואופטימלי, היו מצוינים. תהליך העבודה היה מיוחד בשיתוף הפעולה שלו, בפתרונות המקצועיים, תוך שימת לב לפרטים וביישום בפועל – והתוצאה מדברת בעד עצמה!

רוזי נעמני, מלון חוף גיא
null

לאחר תהליך ארוך של בדיקה וסינון, בחרנו בקו אופטימה למחשוב המלונות. הטמעת המערכות בוצעה בהצלחה ולשביעות רצון הרשת והצוות המקצועי. הפרויקט התנהל בהתאם לתכנון שנקבע וללוחות הזמנים שסוכמו. קו מוצרי אופטימה תרם משמעותית לייעול תהליכי העבודה ברשת ואנו מודים על הטמעה מושלמת של המוצרים ברשת מלונות אלרוב ועל השירות האדיב והמקצועי.

קובי גוטמן, סמנכ"ל כספים מלונות אלרוב

null

בשם אגף מערכות המידע שלנו, ברצוני להודות לסילברבייט על שיתוף הפעולה, השירות המצוין והמקצועיות, בהם ליוויתם אותנו במעבר של מלון נוף בחיפה לניהולנו. אני לא רואה כמובן מאליו את הרצון לעזור, את הזמינות ואת הגישה הנעימה בכל בקשה שלנו, גם כאשר הלחץ עלה במהלך יום המעבר. 

קרינה קאופמן, אגף מערכות מידע , קראון פלזה ישראל
null

ברצוני להביע את תודתנו על המעבר החלק שחווינו לתוכנת אופטימה ולהודות לכל אחד ואחת מכם שעזר, הסביר, לימד ותפעל עם המון סבלנות, רצון טוב וחיוך על הפנים. אין לי ספק שעברנו לעבוד עם בית התוכנה המוביל בתחום ולמרות שאנחנו 'קטנים', התייחסתם אלינו כמו למלון גדול. מאחל לכולנו המשך שיתוף פעולה פורה.

ליאור ירחי, מנכ"ל מלון מאריס חיפה

null

אנו מרגישים צורך להודות לחברת סילברבייט על התמיכה והעבודה המשותפת במהלך הפרויקט המורכב של העברת ניהול המלון. חברות תוכנה יש הרבה, אך חברת תוכנה נמדדת בשירות שהיא נותנת ללקוחותיה ובגמישות שהיא מפגינה כלפי בקשות מיוחדות וצרכים משתנים ללקוחות ובזה אין ספק שאתם מושלמים.

ישראלי חרותה, מנהלת כספים רשת מלונות גרנד

null

אני רוצה לציין אתכם לשבח ומעבר לכך, על השירות, הסבלנות, המקצועיות והרצון לעזור ולהסביר. אמש הייתי אצלכם בהדרכת מנויים בספא ולא קרה שהשארתם אותי ללא מענה. גם כאשר לא הייתה לכם תשובה, בדקתם וחזרתם אליי עם תשובה יעילה ומעמיקה. על כך אני מודה לכם מקרב ליבי, שיש לכם מענה נפלא שכזה. ישר כוח.

עתליה מלכה, מנהלת ספא, רמאדה נתניה

null

אנחנו מודים לכם על התוכנה החדשה ואין ספק שהיא הופכת את תהליכי העבודה שלנו לקלים יותר. כמו שאתם יודעים, עבדנו בצורה מיושנת שיצרה טעויות רבות עליהן שילמנו מכיסנו. היום יש לנו יותר זמן להשקיע באורחים שלנו ובמכירת המוצרים שלנו בזכות אופטימה. אנחנו רוצים להודות לכם שטסתם עד לכאן, לפיליפינים לסייע לנו ונשמח לראותכם שוב בעתיד.

אליסון מאפאי, מלון Monaco Suites De Boracay

null

אני רוצה להודות לכולכם על הסבלנות והרצון לעזרו בכל רגע, על העידוד ועל המקצועיות של כולכם. המלון שלנו עובר שינוי ארגוני בכל מחלקה והופך להתנהל כמו מלון ארבעה כוכבים על כל המשתמע מכך. אני פשוט מאושרת שעברנו לתוכנת אופטימה, אני מוצאת את עצמי בוהה במסך וקורנת מאושר ובטוחה שרק טוב יבוא עם השינוי הזה.

אילנית רם, מנהלת תשואה, מלון סי אקזקיוטיב

רוצים להצטרף למשפחת לקוחות סילברבייט?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אופטימה


* שדות אלה נדרשים